
BugattiDonkerblauw cardigan met drukknopenArt.nummer: 508985€ 169,99
| Breedte | 3.5 cm |
|---|---|
| Merk | Profuomo |
| Lengte | 105 cm |
| Artikelnummer | 395128 |
| Afmetingen | 105 cm |
| Maatadvies | We adviseren je normale maat te bestellen. |
| Wasvoorschriften | handwas |
| Materiaalsamenstelling | 80% polyamide 10% leder 10% elastaan |
| Seizoen | Zomer '26 |



