Natan edition 5
Brons crossbody laminato Natan - Zomer '26Art.nummer: 516228
- 5% spaarkorting
- Gratis verzending > 99 EUR (BE-NL)
- Gratis retour (30 dagen)
- Klanten geven Deleye een 4.3 / 5
Alles over dit product
| Type tas | Crossbody Tassen |
|---|---|
| Merk | Natan edition 5 |
| Lengte | 23 cm |
| Diepte | 5 cm |
| Hoogte | 13 cm |
| Artikelnummer | 516228 |
| Sluiting | drukknopen |
| Seizoen | Zomer '26 |
Heb je nog een vraag?
Wij helpen je graag! Neem gerust contact met ons op via één van de onderstaande methoden:
1 / 4



