
BirkenstockTaupe naples wrapped sudeArt.nummer: 519424€ 160,00
| Breedte | 3cm |
|---|---|
| Merk | Profuomo |
| Lengte | 110cm |
| Materiaal | 100% leder |
| Omtrek | 110cm |
| Artikelnummer | 364820 |
| Afmetingen | maat 90 |
| Wasvoorschriften | chemische reiniging |
| Materiaalsamenstelling | leder |
| Gelegenheid | Zakelijk |
| Seizoen | Zomer '26 |

