Profuomo
Donkerblauwe Bretellen Profuomo - Zomer '26Art.nummer: 321456
€ 49,95
Ontvang € 2,50 spaarkorting op je MyDeleye
- 5% spaarkorting
- Gratis verzending > 99 EUR (BE-NL)
- Gratis retour (30 dagen)
- Klanten geven Deleye een 4.3 / 5
Alles over dit product
| Breedte | 3,5cm |
|---|---|
| Merk | Profuomo |
| Lengte | 117cm |
| Artikelnummer | 321456 |
| EAN code | 8717995550886 |
| Afmetingen | Lengte 117cm, Breedte 3,5cm |
| Maatadvies | We adviseren je normale maat te bestellen. |
| Gelegenheid | Feest |
| Seizoen | Zomer '26 |
Heb je nog een vraag?
Wij helpen je graag! Neem gerust contact met ons op via één van de onderstaande methoden:
1 / 1
