Kaai
Robel Cross Body cognac Kaai - Zomer '26Art.nummer: 505335
- 5% spaarkorting
- Gratis verzending > 99 EUR (BE-NL)
- Gratis retour (30 dagen)
- Klanten geven Deleye een 4.3 / 5
Alles over dit product
| Breedte | 25 cm |
|---|---|
| Type tas | Crossbody Tassen |
| Merk | Kaai |
| Diepte | 8 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Artikelnummer | 505335 |
| Sluiting | magneet |
| Afmetingen | TU |
| Materiaalsamenstelling | 100% Italiaans rundleer |
| Seizoen | Zomer '26 |
Heb je nog een vraag?
Wij helpen je graag! Neem gerust contact met ons op via één van de onderstaande methoden:
1 / 3


