Soeur
Zwarte crossbody met goudkleurige sluiting Soeur - Zomer '26Art.nummer: 462331
€ 365,00
Ontvang € 18,25 spaarkorting op je MyDeleye
Maat
- 5% spaarkorting
- Gratis verzending > 99 EUR (BE-NL)
- Gratis retour (30 dagen)
- Klanten geven Deleye een 4.3 / 5
Alles over dit product
| Breedte | 20 cm |
|---|---|
| Type tas | Crossbody Tassen |
| Merk | Soeur |
| Diepte | 7 cm |
| Hoogte | 15 cm |
| Artikelnummer | 462331 |
| Sluiting | magneet |
| Afmetingen | TU |
| Maatadvies | We adviseren je normale maat te bestellen. |
| Gelegenheid | Feest |
| Seizoen | Zomer '26 |
Heb je nog een vraag?
Wij helpen je graag! Neem gerust contact met ons op via één van de onderstaande methoden:
1 / 4



