
Via MailbagBeige shopper Terry PoshArt.nummer: 516006€ 245,00
| Breedte | 45 cm |
|---|---|
| Type tas | Shoppers |
| Merk | Via Mailbag |
| Diepte | 15 cm |
| Hoogte | 30 cm |
| Artikelnummer | 516006 |
| Sluiting | rits |
| Afmetingen | Maat: TU |
| Maatadvies | We adviseren je normale maat te bestellen. |
| Seizoen | Zomer '26 |







