
Mon FracCognac gevoerde kleurige mantel in lederlook NuageArt.nummer: 513396€ 289,00
| Breedte | 45 cm |
|---|---|
| Type tas | Shoppers |
| Merk | Via Mailbag |
| Diepte | 15 cm |
| Hoogte | 30 cm |
| Artikelnummer | 516007 |
| Model | TERRY POSH |
| Sluiting | rits |
| Afmetingen | Maat: TU |
| Maatadvies | We adviseren je normale maat te bestellen. |
| Seizoen | Zomer '26 |







