
Caroline BissEcru jeans jas met rits en detail gouden knopenArt.nummer: 514356€ 250,00
| Breedte | 32 cm |
|---|---|
| Type tas | Handtassen |
| Merk | Liu Jo |
| Diepte | 15 cm |
| Hoogte | 25 cm |
| Artikelnummer | 509282 |
| Sluiting | rits |
| Afmetingen | Maat: TU |
| Maatadvies | We adviseren je normale maat te bestellen. |
| Seizoen | Zomer '26 |







