
- 20%
AlohasZwarte instappers met hak Joelle onixArt.nummer: 500123€ 136,00€ 169,95
| Breedte | 29cm |
|---|---|
| Merk | Twinset |
| Diepte | 20cm |
| Hoogte | 19cm |
| Artikelnummer | 499597 |
| Sluiting | rits |
| Afmetingen | TU |
| Materiaalsamenstelling | 100% Polyurethaan |
| Gelegenheid | Vrije Tijd |
| Seizoen | Winter '25 |







